Destek Ver!

Ruhsuz Atmaca blogumu kurduğum günden beri amacımın kendimi geliştirmek ve kendimi geliştirirken insanlığa/insanlara bir şeyler katmak, onlara bir şeyler göstermek amacında olduğumu söylerim. Eğer sizde blogumdan keyif alıyorsanız ve bloguma ilgi duyuyorsanız bu eyleminizi diğer arkadaşlarınızla paylaşınız. Çünkü her okuyucu, yeni gelişim süreci ve her gelen okuyucu yeni bir görüş, yeni fikirdir. Bloguma destek olmak için:

Kapak-Fotoğrafı

1-Yorum Yazın
Yazılarımı okuduktan sonra yazıyla ilgili yorum bırakmak, yazı hakkında bir öneride bulunmak her zaman önemlidir. Belki görmediğim bir noktaya parmak basarsınız ve bende bunu düzeltmek için elimden geleni yaparım. 

2-Sosyal Medyada Takip Edin
Ruhsuz Atmaca olarak şimdilik Facebook, Twitter ve Google+ sosyal paylaşım plartformlarında yer almaktayım.Sizde Facebook hayran sayfamı beğenerek, Twitter’da takipçim olarak, Google+ sayfamı çevrelerinize ekleyerekte bana destek olabilirsiniz.Ayrıca burada paylaştığım yazıları paylaşarak ya da altlarına yorum bırakmanızda benim için önemli.

3-Tweetleyin
"Ruhsuz Atmaca-Yazdıklarım ve Yazacaklarım Atmacanın Bakışında Gizli!" şeklinde bir tweet atarak bana destek olabilirsiniz.
>>>>>> Tweet <<<<<<

Ayrıca Twitter da paylaştığım yazılarımı Retweet ederekte bloguma destek olabilirsiniz.

4-Link Verin
Blogrollunuz varsa, Ruhsuz Atmaca’yı  oraya ekleyerek bana destek olabilirsiniz.

5-Ruhsuz Atmaca Hakkımda Yazın/ Bahsedin
Ruhsuz Atmaca hakkında yazı yazıp, blogun işleyişi ve kendinize göre blogda neler olduğu hakkında yazı yazarsanız beni çok mutlu etmiş olursunuz.

6-Yazıları Paylaşın
Yazılarımı okuduktan sonra yorum dışında, yazılarımı üyesi olduğunuz Facebook, Twitter, google+ gibi sosyal paylaşım sitelerinde paylaşarak bana destek olmuş olabilirsiniz.

7-Banner Ekleyin
Aşağıdaki 125x125 boyutundaki bannerı blogunuza ekleyrekte bana destek olabilirsiniz.
(Nasıl Ekleyeceksiniz: Aşağıdaki banner kodunu kopyalayıp, sırasıyla Yerleşim-Gadget Ekle-Html/Javascript yolunu izliyoruz ve kodumuzu buraya yapıştırıp tamam diyoruz. Sonra "Düzenlemeyi Kaydet" deyip işlemi sonlandırıyoruz. ) 
Ruhsuz-Atmaca-Banner


Kopyalama Engeli Yüzünden Kodları Linke Tıklayıp Alabilirsiniz...
---->>>>Tıh Tıh...<<<<----

Yaptığınız ve yapacağınız her türlü destek için şimdiden teşekkür ederim...


Google

Reklam